Київське Динамо залишило собі мінімальні шанси на вихід у груповий раунд Ліги чемпіонів

17.08.2022 23:51

Київське Динамо у першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів поступилося лісабонській Бенфіці

Київське Динамо в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів в Лодзі приймало португальску Бенфіку.

За відсутності дискваліфікованих Сергія Сидорчука та Дениса Гармаша наставник киян Мірча Луческу випустив у стартовому складі Олександра Андрієвського та Володимира Шепелєва. У Бенфіки вийшли з перших хвилин обидва гравці, чия участь була під питанням, – Давид Нерес та Жоао Маріо. А от наш співвітчизник Роман Яремчук залишився на лаві запасних.

Як і очікувалося, поєдинок почався за повної територіальної переваги португальців. І вже на 9-й хвилині гості відкрили рахунок. Жоао Маріо на лінії штрафного иайданчика відпасував під удар Жілберто, який точно пробив у ближню дев'ятку.

Кияни мали найкращий момент, щоб зрівняти рахунок на 34-й хвилині. Віктор Циганков у центральній зоні обіграв суперника і потужно пробив поруч зі стійкою. На жаль, саме помилка провідного півзахисника киян призвела до другого гола в наші ворота.

Циганков віддав дуже невдалу поперечну передачу, яку перехопив Давид Нерес. Він дотепно п'ятою віддав м'яч на Гонсалу Рамоса, а останній вразив ворота майже без перешкод – 2:0 на користь Бенфіки.

У другому таймі гра зовсім вирівнялася і жодна з команд більше не змогла змінити рахунок. Втім, шанси у «біло-синіх» були і найкращий у Олександра Караваєва, який пробив з кута штрафного, аде навіть незважаючи на рикошет Влаходімос потягнув цей удар.

Відзначимо, що Роман Яремчук вийшов на заміну на 63-й хвилині, однак результативними діями не відзначився.

Отже, 2:0 – перемога Бенфіки.

Ліга чемпіонів. Раунд плей-офф. Перший матч

Динамо К (Україна) – Бенфіка (Португалія) – 0:2 (0:2)

Голи: Жілберто (9), Рамос (37)

Динамо:  Бущан, Дубінчак (Вівчаренко, 63), Попов (Сирота, 80), Забарний, Кендзьора, Андрієвський, Шепелєв (Царенко, 74), Шапаренко, Буяльський, Циганков (Караваєв, 64), Бєсєдін (Ванат, 74).

Бенфіка: Влаходімос, Грімальдо, Морато, Отаменді, Жылберто (Бах, 69), Флорентіно, Жоао Маріо, Фернандес, Нерес (Араужу, 63), Рафа Сілва (Чікіньо, 80), Рамос (Яремчук, 63).

Попередження: Андрієвський (40)

Нагадаємо, матч-відповідь раунду плей-офф Ліги чемпіонів між Бенфікою та Динамо відбудеться 23 серпня у Лісабоні.