Неочікуваний джокер! Київське Динамо виграло першу партію у австрійського Штурма

03.08.2022 22:51

Київське Динамо в кваліфікації Ліги чемпіонів зіграло перший поєдинок з австрійським Штурмом

Фото fcdynamo.com

Сьогодні київське Динамо в матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів в Лодзі зустрічалося з австрійським Штурмом.

Наставник киян Мірча Луческу перед самим початком поєдинку був змушений замінити у стартовому складі Віктора Циганкова, який зазнав ушкодження на розминці, на Олександра Караваєва. Крім того з перших хвилин поєдинку гру розпочав Володимир Шепелєв.

Після достатньо довгої боротьби за ініціативу на 20-й хвилині австрійці нарешті створили момент. Расмус Хейлунд після помилки Сергія Сидорчука опинився віч-на віч з Георгієм Бущаном, але наш голкіпер був на висоті. Ще через чотири хвилини данець знову опинився на ударній позиції і лише дивом не влучив у ворота.

А от кияни шансами розкидатися не стали. На 28-ій хвилині саме несподівано вийшовший на заміну Олександр Караваєв відгукнувся на флангову передачу Владислава Дубінчака і вколотив м'яч у нижній кут воріт суперника – 1:0.

На початку другої половини гри Артем Бєсєдін міг подвоїти перевагу Динамо, однак його удар встигли заблокувати захисники данців. На 73-й хвилині наш нападник мав ще один шанс, але пробив головою у падінні вище воріт.

Отже, 1:0 – перемога київського Динамо.

Ліга чемпіонів. 3 кваліфікаційний раунд. Перший матч

Динамо К (Україна) – Штурм (Австрія) – 1:0 (1:0)

Гол: Караваєв (28).

Динамо К: Бущан, Дубінчак (Вівчаренко, 71), Попов, Забарний, Кендзьора, Шепелєв (Гармаш, 71), Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Караваєв, Бєсєдін (Ванат, 83).

Штурм: Зібенхандль, Данте (Шнегг, 67), Вютріх, Аффенгрубер, Газібегович, Горенц-Станкович, Прасс (Демаку, 78), Хірлендер (Любич, 67), Хорват, Хейлунд (Ланг, 90), Саркарія.

Попередження: Попов (21), Шепелєв (48) – Вютріх (16), Горенц-Станкович (42), Хірлендер (46).

Нагадаємо, що матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між австрійським Штурмом і київським Динамо відбудеться 9-го серпня у Граці.

Один за трьох: подробиці обміну футболістами між Динамо та Зорею