Київське Динамо п'ять разів порадувало своїх фанатів

03.02.2023 18:49

Київське Динамо провело четвертий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині

Фото fcdynamo.com

3 лютого біло-сині мали спершу провести поєдинок із житомирським Поліссям, потім — із казахстанським Кайсаром. Однак з обома суперниками зіграти не вийшло. Тож в авральному порядку Динамо провело спаринг із румунським клубом Уніря Деж.

У підсумку кияни перемогли з рахунком 5:1. Дубль оформив Беніто, по голу забили Олександр Тимчик, Владислав Ванат і Владислав Супряга.

Додамо, що до списку контрольних ігор Динамо додалися спаринги з македонським Сілексом (11 лютого) та узбекистанським Пахтакором (14 лютого).

Товариський матч

Динамо — Уніря Деж (Румунія) — 5:1 (4:0)

Голи: Беніто (2, 13), Тимчик (25), Ванат (32), Супряга (83) — Поп (89).

Динамо (1-й тайм): Нещерет, Вівчаренко, Боль, Дячук, Тимчик, Сидорчук, Яцик, Царенко, Беніто, Кабаєв, Ванат.

Динамо (2-й тайм): Моргун, Караваєв, Попов, Сирота, Дубінчак, Андрієвський, Лонвейк, Н. Волошин, Шепелєв, Діалло, Супряга.