Київське Динамо проїхалося по команді Максима Шацьких (відео)

30.01.2024 19:06

Київське Динамо розгромило узбекистанський Пахтакор у третьому спарингу на турецьких зборах

Фото fcdynamo.com

Раніше біло-сині програли косовському клубу Балкані (0:2) та польській Легії (1:3). Тепер українська команда зустрілася з узбекистанським Пахтакором, який очолює відомий динамівець Максим Шацьких.

Кияни розгромили опонента — 5:1. За Динамо забивали Владислав Ванат (дубль), Беніто, Антон Царенко й Володимир Бражко.

Контрольний матч

Динамо (Україна) — Пахтакор (Узбекистан) — 5:1 (3:1)

Голи: Ванат (12, пенальті, 35), Беніто (44), Царенко (47), Бражко (82) — Адхамзода (41).

Динамо (1-й тайм): Нещерет, Гусєв, Попов, Сирота, Дубінчак, Андрієвський, Рамадані, Волошин, Шапаренко, Беніто, Ванат.

Динамо (2-й тайм): Моргун, Вівчаренко, Михавко, Дячук, Караваєв, Бражко, Малиш, Царенко, Кабаєв, Діалло, Пономаренко.

Наступний матч підопічні Олександра Шовковського проведуть 2 лютого. Суперником буде болгарський Левські.

Катастрофічна ситуація з рейтингом Динамо. Місце київського клубу і кількість очок відверто шокують: деталі