Київське Динамо та Олександрія наколотили один одному шість м'ячів

01.10.2023 21:32

Київське Динамо не без проблем переграло Олександрію в поєдинку чемпіонату України

Фото УПЛ

Підопічні Мірчі Луческу на стадіоні Динамо у Києві приймали Олександрію в матчі 9-го туру чемпіонату України.

Матч вийшов дуже результативним. Вже до перерви кияни двічі розписалися у воротах Єрмакова – забили Буяльський і Ванат. Гості відповіли влучним ударом Джевані.

Після перерви Олександрія зусиллями Скорка зрівняла рахунок – 2:2 і він тримався майже до кінця матчу. Але під занавіс зустрічі Бражко та Буяльський принесли перемогу динамівцям – 4:2.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 9 тур

Динамо – Олександрія – 4:2 (2:1)

Голи: Бражко (15, 83), Ванат (44), Буяльський (90+3) – Джевані (42), Скорко (47).

Динамо: Бущан, Дубінчак, Попов, Сирота, Караваєв (Тимчик, 84), Бражко, Андрієвський (Шепелєв, 71), Буяльський, Волошин (Кабаєв, 71), Ярмоленко, Ванат.

Олександрія: Єрмаков, Ернандес (Шостак, 23), Мартинюк, Кравченко, Скорко (Гарькавенко, 76), Смирний, Сігеєв, Шулянський (Микитишин, 62), Джевані (Безерра, 62), Калітвінцев, Ковалець (Андрейчук, 76).

Попередження: Шепелєв (90+4) – Сігеєв (14), Скорко (51), Шостак (65), Калітвінцев (71).

У наступному турі Динамо на виїзді зіграє з Поліссям, а Олександрія теж у гостях з ЛНЗ.

Відомий статистичний портал змінив оцінку Анатолія Трубіна за матч проти Порту: що відбувається