Червона картка на 2-й хвилині! Оболонь перервала свою чорну серію з дев'яти матчів

16.03.2024 17:45

Київська Оболонь поступилася житомирському Поліссю в матч першості України

Столична Оболонь в матчі 21-го туру чемпіонату України приймала житомирське Полісся. Підопічні Валерія Іващенка вже дев'ять поєдинків поспіль не знали смаку перемоги, тож сьогодні були налаштовані по-бойовому.

Не менш завзятий настрій був і у житомирців, що вилилося у червону картку Чоботенка вже на 2-й хвилині. Арбітрові довелося ще й 11 разів діставати жовту картку, щоб вгамувати пристрасті.

Долю поєдинку вирішив єдиной гол Черненка на 10-й хвилині. 1:0 – перемога Оболоні.

Після цього поєдинку Оболонь набрала 18 очок і вийшла на 15-ту сходинку турнірної таблиці. Полісся із 33-ма пунктами посідає шосте місце.