«Хоче, як і я, щось доказати у цьому житті»: Поворознюк розповів про призначення Лобеновича тренером Інгульця

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1283
2 голоси
«Хоче, як і я, щось доказати у цьому житті»: Поворознюк розповів про призначення Лобеновича тренером Інгульця
Олександр Поворознюк. Фото: Google
Президент Інгульця Олександр Поворознюк підтвердив призначення новим головним тренером свого клубу Желько Любеновича, розповівши про деталі переговорів.

Олександр Поворознюк розказав, що переговори з Желько Любеновичем були простими та, що він дуже радий, що йому вдалося запросити до керма Інгульця саме сербського фахівця.

«Желько Любенович – головний тренер Інгульця. Це вже офіційно. Контракт укладений на 3 роки. Желько – проста, нормальна людина. Хоче, як і я, щось доказати у цьому житті. Тому все нормально (пройшли перемовини), питань немає ніяких.

Залишитися в УПЛ без перехідних матчів. А вже наступного сезону будемо дивитися. Поговорили про комплектацію, екіпірування, купили новий автобус за 16 мільйонів», –  розповів Поворознюк в інтерв'ю Sport-express.ua.

  • У підсумковій турнірній таблиці Першої ліги Інгулець посів перше місце, набравши 67 залікових балів (відрив від Карпат склад два очки).
  • В сезоні 2024/25 років клуб з Петрового знову виступатиме в Українській Прем’єр-лізі.
  • У якості тренера Желько Любенович працював у луганській Зорі, закарпатському Минаї та обіймав посаду асистента у сербських клубах Железнічар та Раднічки.