Хет-трик Довбика і гол Циганкова! Український вечір в іспанській Ла Лізі (відео)

21.01.2024 23:58

Українці Артем Довбик і Віктор Циганков влаштували справжній український бенефіс в чемпіонаті Іспанії

Жирона Довбика і Циганкова в матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії приймала Севілью. Обидва українці потрапили до стартового складу господарів і стали головними героями матчу.

Першим вистрілив Артем Довбик, який протягом шести хвилин оформив свій перший хет-трик у Ла Лізі, і зробив рахунок 3:1 на користь своєї команди. У Артема стало 14 забитих м'ячів і у перегонах бомбардирів іспанської першості він наздогнав Джуда Беллінгема з Реала.

ВІДЕО 1

ВІДЕО 2

ВІДЕО 3

Віктор Циганков відзначився у другому таймі, відгукнувшись на прострільну передачу Савіо. Невдовзі після цього обидва українці були замінені, а Жирона впевнено довела матч до перемоги – 5:1.

Підопічні Мічела набрали 52 очки і повернулися на вищий щабель турнірної таблиці, випереджаючи Реал на один пункт.