Хет-трик бразильського легіонера допоміг Руху вперше перемогти

09.09.2022 19:07

Четвертий тур УПЛ стартував протистоянням у Львові між Рухом і Зорею

Фото fcrukh.com

Цього тижня лави галичан залишили Mаксим Білий, з яким було розірвано контракт за обопільною згодою сторін і Роман Сич, котрого орендував бельгійський Кортрейк. Ось чому у вболівальників Руху були побоювання, чи пощастить в захисті  знайти рівноцінну заміну.

Відбивши стартовий натиск Руху, ініціативу поступово  перехопили луганці. Двічі небезпечно пробивав Денис Нагнойний, але воротар львів`ян Юрій Паньків був на висоті. Підопічні Леоніда Кучука відповіли підступним пострілом Юрія Климчука, проте голкіпер гостей Дмитро Mацапура був напоготові. Однак на 42-й хвилині він помилився, не зафіксувавши м`ям після дального удару Mарка Сапуги і першим на добиванні був Таллес. 1:0.

Після перерви події на полі розгорталися стрімко. Спочатку Таллес з пенальті збільшив перевагу господарів, але невдовзі Назарій Русин відновив інтригу. 1:2. Та на 62-й хвилині невгамовний бразилець Таллес розкішним ударом під поперечину оформив хет-трик.

Львів`яни переривають смугу невдач і дещо поліпшують своє турнірне становище. А Зоря зазнає першої поразки в чемпіонаті і може втратити лідерство.