Харківське дербі принесло полегшення Металісту 1925: Металіст продовжує буксувати

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
407
хар-дер-2013-min

Металіст 1925 у матчі 27-го туру УПЛ відсвяткував перемогу в харківському дербі.

При Періці Огнєновичу Металіст на полях суперників очок в УПЛ не набирав. І хоча поле в Ковалівці було гостьовим лише формально, все ж неприємну для себе серію до п'яти поєдинків Металіст продовжив.

Після невиразного першого тайму основні події розгорнулися по перерві. Спершу Металіст 1925 відкрив рахунок після стандартного положення (Русин влучив після передачі Вачіберадзе в поперечина, а Безуглий зіграв на добиванні), а потім Чирук скористався вивіреною передачею Русина.

Лише після цього Металіст прокинувся, і почав створювати бодай якусь небезпеку біля воріт суперника. Однак рахунок більше так і не змінився.

Відтак Металіст 1925, виборовши звання найсильнішої команди Харкова (у першому колі була зафіксована нічия - 0:0), практично уникнув прямого вильоту в Першу лігу, Металіст, натомість, продовжує відставати від умовно рятівного 14-го місця на два очки.