Казка триває: що коїть Рух, та ще й на останній хвилині!

12.08.2023 19:24

Поєдинок у Житомирі очікувався з нетерпінням. Поліщуки не приховують своїх амбітних планів, а львів’яни доволі несподівано опинилися серед лідерів.

Фото УПЛ

Саме гості сьогодні  в першому таймі частіше контролювали м’яч, але примудрилися жодного разу не влучити у площину воріт Полісся. У господарів приціл був більш справний, проте змусити Ледвія капітулювати їм не вдалося.

Після перерви обидві команди додали обертів. Легіонер поліщуків Макуана небезпечно пробив в дотик, проте Ледвій був на місці. Львів’яни відповіли контрвипадом Климчука, той завдав підступного пострілу, але схибив. В одній з наступних атак гостей Сапуга пробивав з близької відстані, але господарів врятував від неприємностей Бойко.

Останнє слово було за Рухом. Після передачі Климчука Квасниця, що вийшов на заміну, на останній хвилині був точним. 0:1. Рух здобуває третю перемогу поспіль!