Капітан збірної Ісландії: «Нам не слід боятися будь-яких індивідуальних якостей українців»

Аватар Андрій Богачев Андрій Богачев
596
0 голосів
Капітан збірної Ісландії: «Нам не слід боятися будь-яких індивідуальних якостей українців»
Гудмундссон

Капітан збірної Ісландії Йохан Гудмундссон прокоментував прийдешній матч його команди з Україної в плей-оф Євро-2024

Напередодні матчу з Україною капітан ісландської збірної Йохан Гудмундссон поділився своїми враженнями про підопічних Сергія Реброва.

«У їхній команді багато індивідуально сильних гравців, і ми маємо на це зважати. В українців швидкі футболісти, які грають у хороших лігах. Їхній нападник із Жирони (Артем Довбик – прим.) вже забив досить багато м'ячів, і Мудрик надзвичайно небезпечний на фланзі.

Але у нас також є чудові гравці, які грають на високому рівні та дуже добре виступають у своїх командах, Тому нам не слід боятися будь-яких індивідуальних якостей українців, поки ми граємо як одна команда.

Для наших молодих гравців було б надзвичайно важливо потрапити на великий турнір і отримати там досвід. Це може багато важити для їхніх кар’єр, адже немало клубів дивляться на гравців на таких великих турнірах, і там можуть відкритися двері, які інакше б не відчинилися. Але щоб туди потрапити, нам потрібно обіграти Україну, а це буде важко», – сказав Гудмундссон.

Нагадаємо, що фінальний поєдинок плей-оф відбору Євро-2024 Україна – Ісландія відбудеться 26 березня у польському Вроцлаві на стадіоні Тарчинський Арена (21:45 за Києвом).

Захисник збірної України: «Перемога в Зениці забрала багато сил»