Кам'яний вік? На якому стадіоні виступає у Жироні Віктор Циганков

09.06.2023 17:02
Категории: Новини

Вболівальники Жирони жорстко розкритикували стадіон Монтіліві, на якому наразі виступає Віктор Циганков

Фото prensaiberica.es

Керівництво Жирони Віктора Циганкова, виходячи з успішних виступів команди у Ла Лізі, вирішило розширити місткість домашнього стадіону команди – Монтіліві. Про це повідомляє видання Diari De Girona. 

Наразі арена вміщує 9 286 глядачів, що виявилося замало за нинішнього інтересу до клубу. У минулому сезоні Монтіліві відвідав 271 671 уболівальник, що становить 11 456 прихильників Жирони за матч. 

У відповідь на такий бум керівництво клубу планує встановити на стадіоні додаткову трибуну і зараз вивчає, яку кількість глядачів вона має вміщувати. Однак вболівальники команди досить неоднозначно зустріли цю ідею.

Felip Ametller Adroher: «Я вважаю, що це непогано. Але, користуючись нагодою, вимагаю реконструювати трибуни, щоб вони були гідні вищого дивізіону, а не провінційної першості».

Jaume Teixidor: «Наразі арена схожа на поле кам'яного віку! Є багато газонів на зовсім другорядних стадіонах, які набагато кращі за наш. Окрім того, слід покращити доступ на трибуни, туалети, сходи. Краще зробіть такий стадіон, щоб ми на ньому не мокли під дощем. Щоб нам не було весь час то спекотно, то холодно, коли сонце смалить в очі або пронизливий вітер».

Marina Joher Sais: «Нехай відремонтують газон!!! І північні, і південні трибуни, що є зараз!!! Туалети, сходи!!! На трибунах поставте якийсь дренаж, щоб ноги не намокали, на північній хоч якийсь бар...» 

Joan Sanchez Parejo: «Потрібен набагато кращий газон. І коли нарешті вирішать з нормальною охороною, трибунами, під'їздами до арени. А санвузли! Ось, що потрібно у першу чергу. Ми також можемо поговорити про абонементи, які щороку стають дорожчими! Південна трибуна просто золота – 400 євро! Ви збожеволіли? Є інші клуби з набагато кращими умовами на стадіонах, а ціни там куди нижчі».

Нагадаємо, Жирона завершила чемпіонат Іспанії-2022/23 на 10-му місці у турнірній таблиці. Віктор Циганков провів за «червоно-білих» 19 матчів, у яких відзначився трьома голами. 

Українець став чотириразовим чемпіоном Болгарії!

Лента новостей

Українські інтернет казино