Іспанія та Італія феєрії не видали: підопічні де ла Фуенте вийшли у плей-оф Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
113
1 голос
Ламін Ямал проти гравців збірної Італії. Фото: УЄФА
У четвер, 20 червня, в рамках другого туру чемпіонату Європи зіштовхнулись лідери групи B. Кращими у цій грі, як і у фіналі 2012 року, виявились іспанці.
  • Збірна Іспанії перемогла Італію та очолила таблицю групи В;
  • В першому турі Іспанія перемогла Хорватію (3:0), а Італія взяла верх над Албанією (3:1);
  • Команди зіштовхнулись одна з одною вперше після минулорічних матчів у Лізі націй. Тоді гранди світового футболу обмінялись перемогами із рахунком 2:1;
  • Іспанія взяла реванш за поразку в 1/8 Євро-2016 (0:2).

Однак, автори голів у матчі восьмирічної давнини Джорджіо К’єлліні та Граціано Пелле уже завершили кар’єру. Тож у цьому матчі була зовсім інша історія. Команди почали без активних дій, а розвідка затягнулась на половину тайму.

Але усе закінчилось, коли Доннарумі довелось двічі поспіль рятувати Італію після ударів Морати та Фабіана Руїса. До кінця тайму активним був Ламін Ямаль, але – 0:0.

Початок другого тайму виявився продовженням закінчення першого. Оборона італійців тріснула на 55 хвилині, коли автоголом відзначився Ріккардо Калафіорі – 0:1.

Відео автогола Калафіорі достопно за ПОСИЛАННЯМ

До кінця матчу іспанці були ближчими до другого забитого, аніж Італія до того аби зрівняти рахунок, одна автогол став єдиним взяттям воріт. Іспанія перемагає, виходить у плей-оф та достроково виграє змагання у групі B.