Ігор Йовічевич про гру Шахтаря: «За таке навіть у товариських матчах на зборах карають!»

28.01.2023 14:02
Категории: Новини

Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевич проаналізував контрольний матч з Копером (2:2)

Фото shakhtar.com
– Містере, сьогодні відбувся другий спаринг на зборах. Що можете сказати про гру, самовіддачу й реалізацію?

– Самовіддача – топ. Без претензій. Відчувається важкість у ногах після вчорашніх й позавчорашніх дворазових тренувань. Хотіли потренувати сьогодні трохи сегмент високого пресингу із позиційного в активний на чужій половині поля – і це вдавалося. 
 
Те, що мав противник, особливо в першому таймі, коли були три наші обрізки, за таке навіть у товариських матчах на зборах карають тебе. Що ж тоді говорити, якщо це відбудеться в Лізі чемпіонів, чи в Лізі Європи, чи в УПЛ. Тож мусимо працювати над цим, бо таких обрізок не слід робити.
 
Це пов’язано зі свіжістю в голові: розум вирішує, і це ми маємо усвідомити. Реалізація трохи підвела в першому таймі, а в другому трохи втратили той контроль м’яча, що хотіли мати. Та однаково з гарним стандартом Назарини рахунок став, можна сказати, закономірним.

– Над якими моментами команді ще слід попрацювати?

– Ну, звичайно, над фізичними моментами: витримувати єдиноборства, тримати тонус та інтенсивність. Коли з’являється свіжість, коли з’являється інтенсивність та фізична потужність, тоді й точність паса та виконання ростуть, і ти можеш домінувати в матчі. Ще маємо час.
 
Зараз працюємо найважче та найбільше, і це, звісно, відчувається, такі результати можуть бути протягом цього періоду зростання навантажень. Завтра легенький спад, потім знову дворазова силова робота й два дні поспіль матчі – з Лудогорцем та Марібором, що пройдуть у форматі 60/30, тобто команда, яка грала 60 хвилин, наступного дня гратиме 30, і навпаки, хто мав 30 хвилин, працюватиме 60 хвилин плюс додаткова робота, щоб було так, ніби вони грали 90 хвилин.
 
Тож ми вже готуємося і зростаємо, але хочеться, щоб це відбувалось паралельно з тактичним виконанням, щоб це позначалось і на результаті, щоб зростали наша впевненість і віра у свої можливості. Та я переконаний, що це прийде з часом.
 
В Англии сумасшедший ажиотаж в связи с приездом сборной Украины: что происходит

Лента новостей

Українські інтернет казино