Ігор Йовічевич: «Повернення до Роттердаму – це знак!»

Аватар Андрій Богачев Андрій Богачев
588
0 голосів
Ігор Йовічевич:  «Повернення до Роттердаму – це знак!»
Игор Йовичевич 1

Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевич провів пресконференцію напередодні матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з Фейєноордом

– Чи встигла команда фізично відновитися перед відповідальним матчем з Фейєноордом?

– Завтра побачимо, але, думаю, морально команда точно готова до такого рівня змагань. Ми знаємо рівень матчу, після зустрічі у Варшаві зробили певні корективи. Перша гра вийшла важкою, але сподіваємось, що тоді ми не показали свого найкращого футболу. Гадаю, ми маємо запас потенціалу.
Завтра битимемося від першої до останньої хвилини. Маємо хороший колектив, який неодноразово показував себе добре в матчах, де не був фаворитом. Ми приїхали виграти матч, проте це буде дуже важко зробити, адже на стадіоні Фейєноорда завжди фантастична публіка й атмосфера, та ми готові!

– Саме в Роттердамі розпочалася ваша особиста історія з Шахтарем. З якими емоціями повертаєтесь до міста? Який шлях пройшов Шахтар за півроку?

– Учора було рівно вісім місяців від першого дня збору. Триває подорож, побудова нового колективу і фундаменту нового проєкту. Уже є міцний фундамент і світле майбутнє, хоча ми лише на початку становлення. У перший рік показали, що тут гравці з характером і вони можуть йти до найвищих цілей – Ліги чемпіонів та Ліги Європи.
Ми вже грали з Лейпцигом за вихід у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зараз граємо за вихід у чвертьфінал Ліги Європи – це хороший знак як для першого сезону. Повернутися до Роттердаму, де все починалося, – це знак, можливо. Після матчу буде зрозуміло, гарний чи ні, але віримо, що все має бути добре. Футболісти мусять зрозуміти, що завтра потрібно провести найкращу гру в кар’єрі.

– Під час протистояння з Ренном команда гарно підготувалася до пенальті – чого тільки варта пляшка Трубіна з підказками. Завтра теж скористаєтеся домашніми заготовками?

– Пенальті – це лотерея, спокій і впевненість, що ти відіб’єш чи заб’єш. Якщо це вдалося зробити декілька разів на тренуванні, це ще нічого не означає. Усе відбувається в моменті. Тоді в Ренні ми забили м'яч на останніх хвилинах і мали над суперником психологічну перевагу. Повторюсь: пенальті – момент психології, твої тренування вчора не означають, що ти краще виконаєш одинадцятиметровий сьогодні. Уся справа в спокої й упевненості.
У Шахтарі розсекретили, від якої пропозиції по Довбику відмовився Дніпро-1