І як вони ще не втомилися: лондонське видання знову висловилося з приводу гри українця Мудрика за Челсі

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
397
Михаил Мудрик 1

Видання Football.London оцінило дії українського вінгера Челсі Михайла Мудрика у матчі 18-го туру АПЛ проти Вулвергемптона (1:2).

Гравець збірної України вийшов на заміну на 59-й хвилині за рахунку 1:0 на користь господарів, але переламу в гру своєї команди не вніс. Видання поставило йому задовільну шістку і дало до неї скупий коментар: «Виглядав яскраво. Але не зміг здійснити бажаний вплив на дії команди».

За даними SofaScore, за 30+ хвилин Мудрик награв на показник xG — 0.0, віддав 20 передач, 17 з який були точними (85%), здійснив три навіси (0 точних), віддав одну точну довгу передачу, одного разу невдало пішов у дриблінг, програв одну повітряну дуель, здійснив два підбори та 27 разів доторкнувся до м’яча.