І сам не гам, і другому не дам: Минай і Рух видали надобережну гру на результат

25.05.2023 16:23

У матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги Минай зіграв на власному полі з Рухом унічию (0:0).

Фото УПЛ

Команди є прямими конкурентами у боротьбі збереження прописки в елітному дивізіоні, тому не дивно, що на полі точилася запекла боротьба, але основні зусилля суперників були все ж зосереджені на тому, аби самому не програти.

У першому таймі найкращу нагоду відкрити рахунок мав Єгор Твердохліб, який у компенсований до першої половини поєдинку час потрапив у перекладину воріт Руху.

У другому таймі гра мало чим відрізнялася від першого — у голкіперів було не так багато роботи. Футболісти Минаю діяли у низькому блоці, не гребували часто-густо грати на відбій, у той час як Рух не ризикував атакувати значними силами, залишаючи в обороні до 5-ти футболістів.

Тому не дивно, що поєдинок завершився безгольовою нічиєю.

Набравши по одному очку, команди продовжують перебувати під ризиком грати стикові матчі.