Григорчук падає, а Дулуб підіймається

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
445
Дулуб

Основні події в поєдинку Чорноморець — ЛНЗ розгорталися в другому таймі. На 52-й хвилині Хобленко скористався помилкою Салюка і вразив дальній кут воріт. Та ця невдача не вибила з колії одеситів. Невдовзі в колотнечі біля воріт гостей найспритнішим виявився Штогрін, котрий проштовхнув м`яч до сітки — 1:1.

Відчувалося, що цей рахунок не влаштовував, передусім, гостей, які частіше володіли м`ячем. І вони досягли бажаного: Наумець, що вийшов на заміну вивів свою команду вперед. А останнє слово було за ветераном Олійником, який також спочатку був у запасі.

Черкащани взяли реванш за поразку в першому колі, а Чорноморець зазнав четвертої поразки поспіль, А ЛНЗ не знає поразок уже в п`яти матчах поспіль