Григорчук дав відверту оцінку грі своїй команді із Зорею та розкрив надії та сподівання, що не збулися

20.10.2022 13:01
Категории: Новини

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук поділився думками про розгромну поразку від Зорі (0:4) у 8-му турі УПЛ.

Фото ФК Чорноморець

— За перші 16 хвилин матчу було три гольових моменти. Якби вдалось забити, все пішло б трохи інакше?

— Я впевнений. І так у нас емоційний стан, м'яко кажучи, не дуже. Ми бачили себе на іншому місці у турнірній таблиці, а складається, як складається. Ми повинні були набирати більше пунктів, ніж маємо. Сьогоднішню гру не беремо до уваги, звісно. На початку гри у мене були найкращі надії. Коли ми пропустили гол, стали діяти гірше. Ми пропустили після помилки, яку неможливо було допускати. А у наступних голах ми допомогли супернику — втрачали м'яч біля карного майданчика, а суперник такі моменти не пробачає.

Можна програти й 0:6, й 0:7, але найбільший негатив від того, що більшість людей не здатні спробувати перебороти цю ситуацію. А це дуже важливо у спорті. Не можна переставати грати. Команда повинна перебороти це, бо якщо ні — у спорті важко таким людям. Думаю, разом ми можемо з цим впоратись. Нам треба здобути перемогу. Гра з Зорею вийшла найгіршою з 7, але не думаю, що це те, до чого ми прийшли. Якщо у наступному матчі пропустимо на 1-й хвилині, команда має бути здатна долати таку ситуацію. Не може бути так, щоб опускати руки і переставати грати після пропущеного голу чи кількох», — сказав Григорчук.

Після 8 турів Чорноморець має 2 очки в активі та посідає останню сходинку в УПЛ. У команди серія із 4 поразок. У наступному турі одесити зіграють проти Колоса на виїзді.

Лента новостей

Українські інтернет казино