Грандиозный скандал в Испании вокруг экс-игрока сборной Украины: УАФ отправила ноту протеста

08.02.2023 08:02
Категории: Новини

Украинская ассоциация футбола отправила футбольным властям Испании письмо, в котором просит адекватно отреагировать на скандальное поведение болельщиков местного клуба Депортиво в отношении бывшего футболиста нашей национальной сборной Романа Зозули.

«Ми стурбовані інцидентом, який стався в Прімера Дивізіон РФЕФ (матч 20-го туру між ФК «Депортіво» і ФК «Райо Махадаонда»), а саме — образливими вигуками не тільки з боку фан-сектору, а й від звичайних уболівальників, на кшталт «Путін вас переможе!», «Ми за Путіна!», «Зозуля — нацист!» (мається на увазі нападник «Райо Махадаонда» українського походження Роман Зозуля), що призвели до зупинки гри на півтори хвилини головним арбітром матчу, — зокрема, ідеться в листі, повідомляє сайт УАФ. — У жовтні 2022 року ПАРЄ стала першою міжнародною організацією, яка визнала росію терористичною державою. Парламентська асамблея НАТО визнала російську федерацію та її режим терористичними, а цю резолюцію, яка також закликає до створення спеціального трибуналу для притягнення режиму до відповідальності за жахливі воєнні злочини, символічно було ухвалено одноголосно саме в Мадриді. Так само вчинила низка парламентів європейських країн, як-от Польщі, Чехії, Естонії.

Весь цивілізований світ розуміє суть процесів і підтримує Україну. Іспанія як країна також підтримує нашу державу з перших днів війни, і ми це дуже цінуємо.

Ми доводимо цей випадок до вашого відома з наполегливим проханням провести розслідування та вжити заходів, таких, як дисциплінарні санкції — настільки суворі, наскільки передбачають відповідні положення регламентів».

Лента новостей

Українські інтернет казино