Голкіпер київського Динамо зворушливо попрощався з клубом

06.07.2023 11:02
Категории: Новини

Голкіпер Денис Бойко прокоментував завершення контракту з київським Динамо

Фото fcdynamo.com

У червні стало відомо, що у 35-річного голкіпера спливає контракт і він залишає столичний клуб в якості вільного агента. Бойко перебрався в житомирське Полісся, яке дебютує в УПЛ.

«Прийшов час сказати «до побачення» рідному клубу! Але тільки до побачення…

Я народився в Києві, мій тато грав за Динамо, я виховувався на традиціях і любові до цього без перебільшення великого клубу, тому в моєму серці назавжди великими літерами буде викарбувано імʼя Динамо Київ!

Я хотів би щиро подякувати всім партнерам по команді та тренерам, з якими я працював протягом цього періоду! А також усьому персоналу клуба, який кожен день допомагав мені на базі та за її межами!

Також я безмежно вдячний президенту клубу за те, що він робив для мене протягом усієї карʼєри в Динамо!

Окрема вдячність нашим уболівальникам, які підтримували нас як у часи перемог, так і в скрутні часи поразок! Ви — наша сила!

Але найголовніші слова подяки та низький уклін нашим Захисникам, які боронять нашу країну від ср@них орків! Завдячуючи вам зараз ми можемо займатися улюбленою справою!

Слава Україні!

P.S. Я назавжди вболівальник київського Динамо!» — написав Бойко на своїй сторінці в Instagram.

Денис захищав кольори Динамо у 2005-14 та 2018-23 роках. За цей час він провів 108 матчів в усіх турнірах. Голкіпер одного разу став чемпіоном України, а також володарем двох Кубків і трьох Суперкубів.

Нападник київського Динамо продовжить кар'єру на Кіпрі

Лента новостей