«Голів не вистачило»: Ярмоленко пояснив, чому Динамо не змогло перемогти Рух, згадавши Лаціо

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
296
2 голоси
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо (Київ)
Лідер київського Динамо Андрій Ярмоленко поділився враженнями від матчу сьомого туру Української Прем'єр-ліги проти львівського Руху, який завершився безгольовою нічиєю.

Андрій Ярмоленко вважає, що головною проблемою, чому йому та його партнерам по команді не вдалося переграти Рух у сьомому турі УПЛ (0:0), стала погана реалізація ними гольових нагод.

«Якби ми використали свої моменти у першому таймі, у другому нам було б легше. Але це футбол: інколи забиваєш з нічого, а інколи не реалізовуєш стовідсоткові моменти. Чого не вистачило? Голів не вистачило.

Вважаю, боротьбу ми точно не програли, лише не використали свої моменти, особливо до перерви. А у другому таймі ми йшли уперед, відкривалися, тому й у Руху було дві чи три хороші нагоди».

Також Ярмоленко запевнив, що ніякої недооцінки Руху не було і про гру з Лаціо у Лізі Європи до матчу з львів’янами ніхто не думав.

«Ніякої репетиції не було (перед матчем з Лаціо). Графік дуже насичений, немає такого, що ми вважаємо якусь гру важливішою за іншу, адже за кожну перемогу дають три очки. Тому потрібно кожного разу віддаватися повністю на полі та перемагати. На жаль, сьогодні нам не вдалося цього зробити», – цитує Ярмоленка пресслужба Динамо.

• Після семи турів (шість зіграних матчів) Динамо має в активі 16 очок та займає перший щабель у турнірній таблиці УПЛ.
  • Наступним суперником команди Шовковського на внутрішній арені буде Лівий Берег. Київське дербі відбудеться 29 вересня і розпочнеться о 18:00.
  • Поєдинок першого туру основного раунду Ліги Європи між Динамо та Лаціо буде зіграно найближчої середи, 25 вересня. Поєдинок, який пройде у німецькому місті Гамбург, розпочнеться о 22:00 за київським часом.