Іспанія - чемпіон Євро-2024: голи Вільямса і Оярсабаля принесли перемогу над Англією

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
271
2 голоси
Альваро Мората та гравці збірної Іспанії з трофеєм. Фото: УЄФА
Євро-2024 уже історія. У фінальному поєдинку в Берліні зустрічались Іспанія та Англія, які показали два зовсім різні тайми, але визначили переможця.

Старт поєдинку виявився рваним та без успішним у виконанні обох колективів. У перші 30 хвилин команди поперемінно володіли м’ячем і ходили до воріт суперника. Однак, ні ті, ні інші створити чого серйозного не могли.

Десь за 15 хвилин тайму «фурія роха» притисла британців, більше володіла м’ячем та створювала напівмоменти. Але не забила, а на останній хвилині у англійців небезпечно пробивав Фоден.

Усе перевернулось уже на 47 хвилині Ламін Ямал прорвався по центу і метрів з 25 точно віддав на Ніко Вільямса. Удар в дальній кут і 1:0 на користь збірної Іспанії.

Відео голів доступне ТУТ

Результативний удар Ніко Вільямса. Фото: УЄФА

За десять хвилин піренейці мали подвоювати рахунок. Але ні Мората, ні Вільямс успіху не досягли. Протягом довго часу здавалось, що Іспанці ближчі до другого м'яча, ніж підопічні Саутгейта до першого.

Англія почала приходити у себе лише ближче до середини другого тайму. Спочатку небезпечно був Беллінгем, а на 73 хвилині прийшов час Коула Палмера. Вінгер Челсі вийшов на заміну по ходу другого тайму і шикарним ударом з-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок.

Кілька секунд тому Палмер зробив відзначився у воротах Сімона. Фото: УЄФА

Майже одразу Ямаль мав виводити Іспанію знову вперед - врятував Пікфорд. Але уже на 87 хвилині з лівого флангу Марк Кукурелья вдало прострілив на Оярсабаля, який вивів підопічних де ла Фунте вперед - 2:1.