Голи українця врятували його клуб в матчі Кубку Франції: всі подробиці

07.01.2024 11:08

В матчі 1/32 фіналу Кубку Франції Бордо українського півзахисника Данила Ігнетенка на виїзді бився з представником Ліги Насьональ 2 (4-й дивізіон тамтешнього футболу) Саннуа.

І саме наш хлопець став справжнім героєм прориву гостей до 1/16 фіналу турніру. Українець вийшов у стартовому складі і ще в першому таймі заробив традиційну для себе жовту картку. В цей момент господарі передували — 1:0.

А на 66-й хвилині Ігнатенко ефектним ударом з льоту забив свій дебютний м’яч у сезоні, який, зрештою, перевів гру у серію післяматчевих пенальті, адже основний час зустрічі закінчився — 1:1.

ВІДЕО

В футбольній лотереї Бордо виявився вправнішим (4:2), а Данило реалізував третій командний удар з 11-метрової позначки.