Голи Довбика і Циганкова: українці стали головними героями матчу чемпіонату Іспанії (відео)

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
439
Довбык и Цыганков

Артем Довбик і Віктор Циганков стали головними героями матчу чемпіонату Іспанії

Жирона Довбика і Циганкова в поєдинку 12-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді зустрічалася з Осасуною. Артем вийшов у стартовому складі «червоно-білих», а Віктор з'явився на 70-й хвилині

На початку зустрічі Довбик записав на свій рахунок результативну передачу, дозволивши Мартіну відкрити рахунок. Після цього суперник забив двічі і вийшов уперед.

Але потім Жирона взялася за справу серйозно. На 71-й хвилині Довбик зрівняв рахунок, на 80-й Цмганков вивів свою команду вперед, а на 90-й Гарсія закріпив успіх – 4:2.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 12 тур

Осасуна - Жирона – 2:4 (1:1)

Голи: Будімір (26, 55) – Мартін (16), Довбик (71), Циганков (80), Гарсія (90).

Барселона знову грає м'язами: що очікує на Шахтар у другому протистоянні в Лізі чемпіонів