Гол Ярмоленка не приніс перемогу в грі з Рейнджерс: Динамо втратило перевагу в Лізі чемпіонів

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
302
1 голос
Боротьба гравців Динамо та Рейнджерс Фото: Google
У вівторок, 6 серпня, київське Динамо зіграло перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти шотландського Рейнджерса. Стартовий поєдинок у протистоянні приймав польський Люблін.

З перших хвилин матчу футболісти обох команд підняли темп та дали зрозуміти - грати від суперника сьогодні ніхто не збирається. Перший дійсно чудовий момент виник на 18 хвилині. Шапаренко на межі штрафного майданчика п'ятою віддав на Вівчаренка. Гарматний простріл Костянтина відбив Батленд, який не зміг нічого зробити з добиванням Ваната. Проте, арбітр матчу зафіксував офсайд в українця.

Уже за кілька хвилин могли відзначатись шотландці. Росс Маккосленд вийшов на ударну позицію, але після його удару м'яч влучив в ліву стійку. Тайм усе ж не завершився без голів. Шапаренко у центрі поля відібра м'яч у Ілмаза та відав розрізний пас на Ваната. Владислав підійняв голову та зробив точний простріл на Ярмоленка - 1:0.

Момент гола Ярмоленка. Фото: Google

У другій половині матчу обидві команди намагались не збавляти обороти. Але ближче до завершення гри їм вдавалось це дедалі менше. Найкращий момент у гостей аби зрівняти рахунок був ще у першій половині другого тайму. На 53 хвилині Сір'єль Дессерс відгукнувся на навісну передачу і головою пробивав у кут. Киян врятував Бущан.

Здавалось, що шотландцям вже нічого не допоможе. Але команда Шовковського пропустила на останніх секундах.

Відео голів доступне тут

Ліга чемпіонів, третій кваліфікаційний раунд

Динамо (Україна) - Рейнджерс (Шотландія) - 1:1

Голи: Ярмоленко 38 - Дессерс 90+4

• Матч-відповідь відбудеться 14 серпня;
  • У разі проходу в четвертий раунд відбору динамівці зіграють з переможцем пари Зальцбург – Твенте.