Гол та асист: Мудрик влаштував феєрію у Челсі після повернення з Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
15628
6 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Google
У суботу, 13 липня, атакувальний півзахисник лондонського Челсі та збірної України Михайло Мудрик дуже зіграв у контрольному матчі англійської команди.

Вінгер Михайло Мудрик вийшов на поле вперше після виступу у лавах збірної України на чемпіонаті Європи у Німеччині. Там футболіст зіграв два поєдинки та не відзначився результативними діями.

У контрольній грі лондонці розгромили представника Чемпіоншипу Лідс (5:1), а Мудрик забив один гол та оформив один асист. Також за його команду двічі забив Ноні Мадуеке та по одному разу Мало Густо й Крістофер Нкунку. Відзначимо, що колективи грали у відмінному від офіційного форматі – три тайми по 45 хвилин.

Футбол. Товариський матч

Челсі – Лідс – 5:1

Голи: Мадуеке (дубль), Мудрик, Густо, Нкунку – невідомий

• Свій наступний товариський матч Челсі проведе 25 липня проти представника англійської Ліги 1 – Рексема.