Гол і штанга! Роман Яремчук чудово провів перший матч нового сезону у складі Бенфіки

16.07.2022 08:31

Український нападник Бенфіки Роман Яремчук відзначився першим забитим м'ячем за свій клуб у новому сезоні

Португальска Бенфіка на нейтральному полі вчора провела поєдинок за традиційний Трофей Альгарве, що розігрується з 2013 року. Суперником «орлів» була французська Ніцца.

Форвард збірної України Роман Яремчук розпочав поєдинок на лавці запасних і з'явився на полі відразу по перерві за рахунку 3:0 на користь його команди. І вже через хвилину мав чудову нагоду відзначитися, однак його удар прийшовся у стійку воріт суперника.

Сам поєдинок так і завершився – 3:0 на користь Бенфіки, однак після його завершення команди вирішили пробити ще й серію пенальті.

І знову перевага була на боці підопічних Роджера Шмідта – 5:4. Один з одинадцятиметрових реалізував саме Роман Яремчук.