Георгій Судаков: «Це зараз найважливіша гра в моєму житті»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
688
0 голосів
Георгій Судаков: «Це зараз найважливіша гра в моєму житті»
Георгий Судаков

Півзахисник донецького Шахтаря Георгій Судаков виступив на прес-конференції напередодні поєдинку з Лейпцигом

Сьогодні о 19.45 гірники проведуть вирішальний матч групового етапу Ліги чемпіонів. У Варшаві Шахтар прийматиме німецький Лейпциг. Напередодні поєдинку на прес-конференції разом із головним тренером Ігорем Йовічевичем виступив хавбек донеччан Георгій Судаков. Його слова приводить офіційний сайт клубу.

— Георгію, як команда готувалася до гри? І чого ти чекаєш від зустрічі з Лейпцигом?

— Ми мали дуже важку гру з Олександрією, з повітряною тривогою. Насамперед це ментально складно, але, вважаю, ми продемонстрували гарну гру. Хлопці втомились, а я мав більше часу для відпочинку. Як уже Містер сказав, дуже важко, адже в нас кожні три-чотири дні переїзди — літак, автобус, у якому їдемо по шість годин. Особисто мені дуже важко: я останні півтора місяця живу без родини, не бачу своєї дитини. Це, передусім, психологічна втома. Однак завдяки міцній ментальності, сильній команді, колективу ми готуємося до кожного матчу на максимум, віримо в себе, свою команду, в кожного з нас. Ми готові боротися від першої до останньої хвилини й від першого до останнього матчу.

— У нещодавньому інтерв’ю Валерій Бондар сказав, що Судаков і Бондаренко — найбільш недооцінені в пресі гравці Шахтаря. Як оцінюєш свою роль у команді та чи можна сказати, що матч із Лейпцигом — найважливіша для вас гра?

— Щодо недооцінки. Я вважаю, якщо люди дивляться футбол і справді на ньому розуміються, то вони не мають недооцінки. Хоч багато людей, які просто заходять на сайт, дивляться, хто забив гол, і про нього говорять. У нас зараз є наша зірка — Михайло Мудрик. Про нього багато говорять, пишуть і, може, дещо не враховують нашої роботи. Однак я не можу когось виділити — в нас дуже сильна команда, і якщо хтось один випаде, то станеться збій нашого «організму», дуже важко буде. Для нашої команди кожен гравець є важливим — не має значення, на заміні він або в стартовому складі. На всіх розраховують і всім довіряють. Що ж до важливості матчу, то я у своїй кар’єрі ще не стикався з тим, що можу вийти до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Але я — молодий гравець, і в мене все йде поетапно. Що півроку-рік є відрізки, коли граю важливі матчі. І якщо говорити про сьогоднішній етап, то, так, це зараз найважливіша гра в моєму житті.

Олег Матвєєв: «Шахтар не побіжить уперед. Гірники гратимуть на результат»