Гарет Саутгейт пояснив причини невиклику кількох зірок на матч з Україною

Аватар Андрій Богачев Андрій Богачев
679
0 голосів
Гарет Саутгейт пояснив причини невиклику кількох зірок на матч з Україною
Гарет Саутгейт

Наставник збірної Англії Гарет Саутгейт розповів про критерії відбору до команди на матчі проти Італії та України

Сьогодні головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт оголосив склад команди на поєдинки відбору Євро-2024 з Італією та Україною.

Більшість запитань журналістів були пов'язані з відсутністю у складі таких зірок, як Рахім Стерлінг, Бен Уайт чи Трент Александер-Арнольд.

«Ми повинні вибирати наших найкращих гравців, зберігаючи баланс між футболістом високого рівня, який грає не так регулярно, або виконавцем трохи нижчим за класом, але який перебуває у кращій фізичній формі. Рахім Стерлінг нездоровий, от і все.

Це важкий вибір, але ми спостерігаємо за всіма регулярно, в прямому ефірі по телебаченню або особисто на трибунах. Немає жодної гри, яку ми пропускаємо, і ми знаємо, що є деякі гравці, які добре грають за свої клуби, але я повинен вибрати команду та склад, які, на мою думку, дають нам найкращі шанси на перемогу в двох дійсно важливих матчах», – сказав Саутгейт.

Нагадаємо, поєдинок збірної Англії у відбірній групі С Євро-2024 проти Італії відбудеться 23 березня у Неаполі (початок – 21.45), а проти збірної України 26 березня у Лондоні (початок – 18.00).

Нападник Зорі заявив, що амбіції команди не обмежуються бронзою чемпіонату України: проти Динамо він не зіграє