Футболіст збірної України став жертвою англійського гумору: відзначилася газета з Лондону (відео)

20.04.2023 09:30

Авторитетне видання Football.London вирішило не панькатися з оцінкою гри півзахисника Челсі Михайла Мудрика у чвертьфінальному матчі-відповіді Ліги чемпіонів проти Реалу (0:2).

Футболіст збірної України вийшов на заміну на 67-й хвилині на позицію лівого латераля не отримав від колег за свої дії конкретної оцінки, а лише короткий коментар: «Непоганий удар, правда?».

Судячи з усього, автор вирішив не приховувати знущання над нашим хлопцем. Скоріш за все, він вам на увазі момент на 76-й хвилині поєдинку, коли Мудрик обіграв двох суперників одним фінтом, вийшов на непогану ударну позицію, але запустив м’яч набагато вище воріт.

А, можливо, таким чином колега відзначив жорсткий підкат Мишка під Луку Модрича на 89-й хвилині, за який українець отримав жовту картку.