Футболіст полтавської Ворскли зізнався, що розробив план втечі з українського клубу

11.08.2022 18:01
Категории: Новини

Бразильський нападник полтавської Ворскли Марлісон розповів про своє відчуття від виступів в Україні під час війни і подальші дії, якщо ситуація погіршиться.

Фото ФК Ворскла

«Я знаю, що переживає країна, конфлікт ще не закінчився. Я б не приїхав сюди, щоб ризикувати своїм життям. Звичайно, це трохи страшно, але я тут місяць і досі не бачив нічого, що могло б змусити вас хвилюватися», — цитує гравця uol.com.br.

У той же час бразилець уже склав план втечі, якщо ситуація погіршиться, щоб не пережити те, що вже довелось пережити на початку війни, тікаючи від неї в евакуаційному поїзді.

«Я залишив попередження керівникам Ворскли: якщо у нас будуть якісь новини, що тут є загроза нападу, я замовлю таксі, проїду чотири кілометри до Словаччини, перетну кордон і звідти сяду на перший літак до Бразилії», — резюмував він.

Нагадаємо, що Марлісон до кінця сезону 2022/2023 за орендною угодою виступатиме за Ворсклу. Права на гравця належать клубу Фігейренсе.

До початку війни 24-річний форвард виступав у Металісті-1925, за який у п’ятнадцяти поєдинках п’ять разів вражав ворота опонентів.

Лента новостей