Футболіст Динамо вважає, що готовий замінити Циганкова

27.01.2023 11:02
Категории: Новини

Універсал київського Динамо Олександр Караваєв розповів про зимову підготовку команди

Фото fcdynamo.com

Біло-сині продовжують навчально-тренувальний збір у Туреччині, і вже провели перший спаринг. Олександр Караваєв прокоментував результат поєдинку з віденським Рапідом, а також розповів, чи готовий замінити на правому фланзі Віктора Циганкова. Слова футболіста Динамо приводить клубна прес-служба.

— Які можна підбити підсумки першого тижня команди на зборах?

— Перш за все, ми маємо дуже велике фізичне навантаження, тому що проводимо по два тренування на день. Вони включають і тренажерний зал, і бігові вправи, і роботу з м'ячем. Тренування достатньо виснажливі, однак ми знаємо, що початок зборів потрібно трішки перетерпіти, а далі заняття підуть уже легше, готуватимемося до чемпіонату.

— Перший тиждень на зборах був найважчим?

— Він завжди був таким. Важкими були й перші дні, коли ми тренувалися в Києві, адже і холод давався взнаки, і зміна полів зі штучного на натуральне. Зміна покриття дає велике навантаження на організм. Але всі готові та добре знають свою справу.

— Динамо зіштовхнулося з критикою після першого контрольного матчу на зборах. Які висновки можна зробити за підсумками зустрічі з Рапідом?

— Для нашої команди результат завжди буде головним — товариський це матч чи офіційний. Тому ми не маємо права програвати з таким рахунком. Наступного дня передивилися гру з Рапідом і зробили висновки. Звісно, ми працювали під навантаженнями, було складно, але наступні матчі гратимемо вже інакше. Після кожного спарингу вноситимемо корективи в гру й інакше діятимемо в певних моментах, щоб не припускатися таких помилок.

— Рапід уже два місяці проводив збори, тоді як для нашої команди це був лише четвертий день тренувань...

— Пам'ятаю, як рік тому ми вже завершували підготовку та проводили матч із командою, яка лише приїхала на збори. Тоді було дуже легко діяти проти суперників, адже ти вже готовий, маєш багато сил і швидко приймаєш рішення. На початку зборів це важче. Тому з одного боку добре, що ми зіграли з таким кваліфікованим і мотивованим суперником, як Рапід, а з іншого боку — було складно, тому що вони були вже готовими, а ми працювали під навантаженнями.

— Після відходу Віктора Циганкова в команді розгорнулася конкуренція на правому фланзі...

— Мені байдуже, де грати, головне — приносити користь команді. Уже понад три роки, які провів у Динамо, я граю на різних позиціях і, сподіваюся, приношу користь своєю присутністю на полі. Тому якщо тренер бачитиме мене в цьому амплуа або ж фланговим захисником, буду грати там. Як я вже сказав, головне — виходити на поле та приносити користь.

Віктор Циганков зробив іспанську Ла Лігу найбільш привабливою для динамівців

Лента новостей

Українські інтернет казино