Фундамент перемоги Рух заклав ще до перерви

13.08.2022 21:41
Фото nkveres.com

На завершальному етапі підготовки до сезону представники елітного дивізіону Рух та Верес провели між собою спаринг.

Долю протистояння вирішила активність львів`ян наприкінці першого тайму. Спочатку Юрій Климчук реалізував свій вихід на «побачення» з воротарем гостей Богданом Когутом, а потім бразильський  легіонер Таллес з близької відстані ще раз засмутив рівнян — 2:0.

Після перерви гості, серед яких вирізнявся активністю Геннадій Пасіч доклали зусиль, аби повернути інтригу в поєдинку, але господарі стояли стіною біля своїх володінь. А наприкінці поєдинку невгамовний Юрій Климчук міг оформити дубль, але союзником Вереса стала поперечина.