Фани Реала конкретно оцінили гру українця Андрія Луніна за мадридську команду: що тепер робити Анчелотті

03.02.2024 09:03

Знаменита газета Marca оцінила дії українського воротаря Реала Андрія Луніна у перенесеному матчі 20-го туру іспанської Ла Ліги проти Гетафе, який Вершкові виграли — 2:0.

Наш голкіпер провів 10-й сухий матч у складі мадридців і отримав від видання хорошу сімку.

«З самого початку він ледь не наварив в епіході з Грінвудом. Помила б дорого коштувала і Луніну, і команді.

Крім цього епізоду, у першому таймі роботи у нього не було. Пл перерві він врятував ворота після удару Майораля блискучим сейвом і надалі діяв дуже впевнено».