Екстренера збірної України звільнили після поразки: останньою краплею став матч у Лізі націй

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
25
2 голоси
Олександр Петраков. Фото: ФФА
Федерація футболу Вірменії повідомила, що Олександр Петраков звільнений з посади головного тренера їхньої національної команди. Сталося це відразу після поразки від Північної Македонії (0:2) в рамках четвертого туру Ліги націй.

Сьогодні збірна Вірменії вдома програла Північній Македонії. Доля матчу вирішилася у другому таймі. Міовскі та Алімі на 72-й та 85-й хвилині відповідно принесли перемогу своїй команді.

Одразу після матчу, на офіційному сайті Федерації футболу Вірменії з’явилося повідомлення, що Олександр Петраков звільнений з посади головного тренера збірної Вірменії.

Після чотирьох турів Ліги націй Вірменія займає третю сходинку у турнірній таблиці групи 4 ліги С, маючи у своєму активі чотири очки. У лідера квартету Північної Македонії – десять балів.

• Петраков очолив Вірменію у січні 2023 року. За цей час український спеціаліст провів на своїй посаді 18 матчів: чотири перемоги, чотири нічиїх та десять поразок.
  • Перед цим Олександр Васильович очолював збірну України, яку не зміг вивести на чемпіонат світу, поступившись у стикових матчах Вельсу (0:1).