День в історії. Експерименти в офіційному матчі

16.11.2023 10:03

П'ять років тому збірна України вже у статусі переможця своєї групи Ліги націй поступилася на виїзді команді Словаччини

Фото УАФ

16 листопада

2018 рік — цього дня збірна України завершила виступ у дебютному розіграші Ліги націй УЄФА. Синьо-жовті підходили до гри у статусі переможців групи. Відповідно для нашої команди звітний матч був практично товариським. У Андрія Шевченка виникла можливість поекспериментувати та задіяти нові кадри, тим більше, що випали Ярмоленко, Марлос та Яремчук. У складі збірної України дебютував Борячук.

Початок зустрічі для підопічних Шевченка вийшов жахливим. На шостій хвилині Гамшик зі штрафного скинув м'яч під удар Руснаку, який за допомогою рикошету переграв Бойко. Невдовзі Кривцов отримав пошкодження та був змушений залишити поле. Місце у центрі оборони посів черговий дебютант національної команди — Пластун. На 23-й хвилині Зрелак після подачі зліва якимось дивом не вразив ближній кут. Але все ж таки другий гол господарів прийшов: Куцька отримав скидку від Грегуша на підступах до штрафного майданчика і пробив, а м'яч від кулаків Бойко стрибнув у ворота.

Інтрига жила недовго

Відразу після перерви синьо-жовті скоротили відставання: Караваєв прорвався флангом, прострілили в центр на Коноплянку, а Женя красиво пальнув. Однак невдовзі Гамшик влучив у штангу, на відскок встиг Руснак і після його прострілу Зрелак п'ятою відправив м'яч у ближній кут. Господарі забили і вчетверте. Руснак відпасував Маку на лівий фланг, той змістився в центр і чудово виконав у дальній кут. У підсумку збірна України програла з великим рахунком, вперше за Шевченка пропустивши чотири м'ячі. 1:4.