Екс-нападник збірної України принизив російських терористів і збирає на Байрактар

12.10.2022 14:03
Категории: Новини

Колишній нападник збірної України Роман Зозуля відреагував на останні терористичні акти російських окупантів

Фото зі сторінки Романа Зозулі

«Масована ракетна атака по мирним містам — агонія, передсмертні конвульсії Кощія, який дуже навіть вмирущий. За два місяці суцільних провалів на фронтах, єдине, що йому залишається, — лупити далекобійними ракетами по мирним. Підло, ницо, у спину беззбройним і незахищеним цивільним. Типова поведінка для сцикливого москальського головноЧмоні.

Сьогоднішні ракети вчергове сколихнули країну. Сколихнули на нову хвилю ненависті до русні, ще більші донати на ЗСУ і згуртованість проти ворога. Жодної паніки, лише чіткі й злагоджені дії. Ніхто нікуди більше не тікає, всі залишаються на своїх місцях і продовжують робити свою справу. І це ще один фронт, на якому цей гнилий вишкребок програв. Бо що ж це за терор такий, у якому основна функція «залякати» більше не працює?! (Хоча визнати рашу державою-спонсором тероризму світ зобов’язаний якнайшвидше!)

Я знаю, що ЗСУ зачистить від шкаралупи нашу землю, а ми будемо підтримувати їх усіма можливими способами. Тож раптом ви сьогодні ще не встигли задонатити нашим воїнам — посилання в шапці профілю і в коментарях.

Нас не зламати! Вистоїмо і переможемо!» — написав Зозуля на своїй сторінці в Facebook.

Також колишній футболіст збірної України розмістив посилання на збір коштів на покупку Байрактара.

Півзахисник Зорі емоційно відреагував на ракетні удари русні

Лента новостей

Українські інтернет казино