Джерело повідомляє, що Україна вже втрачає учасника єврокубкового сезону: у клубі не коментують

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
3890
3 голоси
Джерело повідомляє, що Україна вже втрачає учасника єврокубкового сезону: у клубі не коментують
Роздягальня Дніпра-1. Фото: СК Дніпро-1
Нещодавно з’явилась інформація, що Україна маоже втратити одного представника у єврокубках ще до старту нового сезону. Клуб може припинити існування.

Таким інсайдом на своєму каналі у YouTube поділився журналіст Ігор Бурбас:

«Дніпро-1 може не зіграти навіть ці матчі з Академією Пушкаша (у другому раунді кваліфікації ЛК – прим. «УФ»), і ми можемо залишитись без одного клубу в єврокубках вже зараз на старті. За моєю інформацією, Дніпро-1, швидше за все, доживає останні дні свого життя, своєї історії.

Складу немає, усі майже розбіглися. Я так готуючись до програми порахував, хто ще й досі на контракті та нарахував 11 футболістів – Кінарейкін, Юрчук, Леднєв, Третьяков, Сарапій, Рубчинський, Горін, Гаджієв, Ківінда, десь там ще двоє гравців залишились у U-19. U-19 навіть усе розбіглося».

Тож кореспондент сайту «Український футбол» Ігор Лисенко звернувся до комерційного директора Дніпра-1 з В’ячеслава Фрідмана з проханням прокоментувати ситуацію.

«Поки у відпустці, нічого не коментую», – коротко відповів функціонер.

  • Дніпро-1 за підсумками минулого сезону посів четверте місце в турнірній таблиці УПЛ;
  • Команда вже дізналася свого першого суперника у другому раунді кваліфікації Ліги конференцій, матчі якого мають пройти 25 липня і першого серпня.