Дві червоні картки у товариському матчі: битва Чорноморця у Києві

24.07.2022 15:01

Одеський Чорноморець у контрольному матчі розписав нульову нічию з київською Оболонню

Одеський Чорноморець вчора у товариському матчі зустрівся з київською Оболонню, повідомляє офіційний сайт «моряків».

Початок був за одеситами, непогані моменти мали Джеймс та Кузик. Втім, у першому таймі господарям вдалося зберегти рахунок нічийним — 0:0.

Другу половину краще розпочали кияни. Ворота Паста, що в перерві замінив Непогодова, врятувала поперечина. Впродовж тайму «моряки» втратили двох гравців — прямі червоні отримали Русин та Джеймс.

Втім, команди закінчували гру не в форматі 9 на 11. За згодою «Оболоні» в складі одеситів вийшов Родіон Плакса. Підсумковий рахунок — 0:0.

Оболонь (Київ) — Чорноморець (Одеса) — 0:0

Чорноморець: Непогодов (Паст, 46), Єрмаков, Джеймс, Селін, Путря (гравець на перегляді, 46), Кравченко, Політило, Кузик, Брагару, Русин (Плакса, 46), Штогрін.

Попередження: Русин (1 тайм), Кравченко (2 тайм), Брагару (2 тайм).

Вилучені: Русин (70), Джеймс.

30 липня одеська команда повернеться в Київ, щоб зіграти проти Металіста-1925.