Два кроки до трофею: українець Роман Безус веде свою Омонію до третього поспіль тріумфу (відео)

29.02.2024 11:01

Український півзахисник Роман Безус допоміг своїй Омонії пробитися до півфіналу Кубку Кіпру.

У чвертьфінальному матчі команда українця на своєму полі спокійно розібралася з дебютантом елітного дивізіону чемпіонату країни клубом АЕЗ Закакіу — 3:1.

Безус відіграв 60 хвилин, але цього разу без результативних дій.

Цікаво, що Омонія є чинним володарем цього трофею. У минулорічному фіналі нікосійці перемогли АЕЛ з Лімасолу (1:0). Українець в тій грі вийшов на заміну на 75-й хвилині, а вирішальний м’яч його команда зусиллями Каріма Ансаріфарда забила на 86-й.

А взагалі Омонія може виграти національний кубок втретє поспіль і в 17-те в історії.

У сезоні-2023/2024 Роман Безус провів за біло-зелених 31 поєдинок, в яких забив 12 м’ячів та віддав 9 результативних передач.