Дуць знову допоміг Карпатам перемогти

06.08.2022 21:10
Ігор Дуць. Фото fckarpaty.org.ua

Футболісти Минаю в міжсезоння провели вже восьмий контрольний матч. Сьогодні вони приймали в Ужгороді львівські Карпати і поступилися — 0:1.

На 40-й хвилині новачок гостей Ігор Дуць після подачі кутового змусив капітулювати воротаря закарпатців Олександра Бандуру. До речі, він відзначився і в попередньому спарингу зелено-білих з тернопільською Нивою, забивши переможний гол. 1:0.

З таким же рахунком завершилося й сьогоднішнє протистояння, хоча після перерви господарі доклали чималих зусиль, аби врятуватися від поразки. Проте в двох випадках львів»ян  виручив їхній воротар Дмитро Фастов, ще одного разу союзником стала стійка.

Товариський матч

Минай — Карпати — 0:1

Гол: Дуць (40).

Лави Карпат поповнили воротар  Роман Льопка, який раніше виступав за Кривбас і орендований у Зорі півзахисник Юрій Тлумак.