Дубль Демірала вирішив долю матчу: Туреччина стала заключним учасником чвертьфіналу Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
1284
3 голоси
Меріх Демірал забиває переможний м'яч. Фото: УЄФА
На газон стадіону у Лейпцигу вийшли футболісти з Австрії та Туреччини. Обидві команди видали чудовий матч, але лише одна збірна пройшла у чвертьфінал.

Поєдинок між цими командами почався неймовірно несподівано. Уже під час перших миттєвостей гри турки заробили кутовий, який виконувати пішов Арда Гюлер. Юний талант мадридського Реала вирішив, що чудовою ідеєю буде виконати «сухий лист».

Задум майже вдався й австрійці виносили м’яч з лінії на дальній стійці власних воріт. Однак, першим там виявився Меріх Демірал – 1:0 на 58 секунді. Це найшвидший гол у історії плей-оф Євро.

Відео голів матча доступне ТУТ

Далі на фанатів очікували вогняні пів години, у які обидві команди могли і мали відзначатись не один раз. Але не змогли, а потім темп трішки спав.

Збірна Австрії повернулась з новими силами вже після перерви. Рангнік у перерві випустив Грегоріча замість Шмідта і той почав чудово зв’язувати перехід з оборони в атаку австрійського колективу. На старті другої половини чудові моменти мли Пош та Арнаутовіч. Однак, першому не вистачило точності, а удар другого відбив Гюнук.

Марко Арнаутовіч не переграє турецького голкіпера. Фото: УЄФА

Натомість у турків було кому забивати. На 60 хвилині знову спрацювала зв’язка Гюлер – Демірал. Гюлер пішов на черговий кутовий і не бив, а поклав м’яч на голову Деміралу – 2:0.

Здалось, що переможець у цьому матчі вже точно відомий. Проте, вже за шість хвилин Грегоріч вдало під’єднався на кутовий і замкнув скидку Поша. Відставання знову стало мінімальним. Останні 20 хвилин безперервно атакували саме підопічні Рангніка, але безуспішно. На 90+5 австрійців неймовірно врятував Гюнук.