Дубль Артема Довбика вивів Жирону на друге місце в чемпіонаті Іспанії

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
674
Артем Довбык 4

Форвард збірної України Артем Довбик відзначився дублем у матчі чемпіонату Іспанії

Жирона Довбика і Циганкова у поєдинку 10-го туру чемпіонату Іспанії Приймала Альмерію. Артем вийшов на поле у стартовому складі господарів, а Віктор не потрапив у заявку через травму.

Вчорашня осічка Реала у матчі з Севільєю (1:1) давала шанс «червоно-білим» у разі перемоги наздогнати лідера по очках. І вони ним скористалися на всі сто відсотків.

Хоча початок поєдинку був не за господарями – на 24-й хвилині Жирона горіла 0:2. Однак вже до кінця тайму підопічні Мічела не лише відігралися, а й вийшли уперед, завдяки дублю Артема Довбика.

Після перерви Жирона остаточно добила свого суперника і виграла 5:2. Команда набрала 25 очок і знаходиться на другому місці в турнірній таблиці, відстаючи від Реала по додаткових показниках.