Драма у Минаї: два голи на останніх хвилинах перевернули все догори ногами

01.04.2023 14:29

До сьогоднішнього протистояння Mинай та Інгулець підійшли в очних поєдинках з рівними показниками: в активі було по перемозі, п’ять разів було підписано мирну угоду, а в пасиві — по поразці.

Фото upl.ua

Оскільки зустрічалися команди, які знаходилися неподалік в турнірній таблиці, то у випадку звитяги хтось з них виривався уперед і значно поліпшував свої шанси на виживання в еліті.

Через дискваліфікацію не могли допомогти своїм клубам ключові виконавці: захисник Немчанінов з Mинаю та півзахисник Клименко (Інгулець).

До перерви суперництво точилося в рівній боротьбі. Господарі вийшли вперед на 21-й хвилині, коли після подачі кутового відзначився Юрій Кравчук. До речі, в схожому стилі він забив і в попередньому турі — Колосу.

У другому таймі територіальна перевага гостей сумнівів не викликала. На 68-й хвилині Головкін міг вирівняти становище, але після багатоходової комбінації не пробив Бандуру. Все ж гості  в драматичній кінцівці таки схилили шальки терезів на свій бік. Спочатку після удару Mарусича Mельник зрізав м’яч у свої  ворота, а вже в компенсований час Ковальов реалізував пенальті —1:2!