«Дозволили перевернути гру»: капітан Словаччини пояснив, чому його збірна програла Україні

130
1 голос
Мілан Шкриньяр. Фото: Google
Захисник національної збірної Словаччини Мілан Шкриняр прокоментував підсумок поєдинку другого туру групового етапу Євро-2024 проти команди України.

Мілан Шкриньяр підбиваючи підсумок у поєдинку другого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024 року проти України (1:2), дав зрозуміти, що його команда програла, бо провалила другий відтинок матчу і дали змогу українцям нав'язати їх гру.

Перший тайм пройшов добре, але після перерви ми не змогли грати на такому ж високому рівні. Ми дозволили супернику перевернути гру. Ми розчаровані, хотіли, щоб усе склалося інакше, але важливо, що ми все ще у справі.

Прикро, що змарнували шанс на перемогу після такого чудового першого тайму, але не можна опускати голову. Нам потрібно виправлятися та покращувати те, що було не дуже добре», – наводить слова Шкриньяра пресслужба УЄФА.