Довбик знову не забив: Рома поступилась Емполі у другому турі Серії А

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
535
1 голос
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
У неділю, 25 серпня, Рома українця Артема Довбика програла домашній матч італійської Серії А, у якому їїй протистояло Емполі. Українець не зміг відзначитись.

Артем Довбик мав момент уже у першій десятихвилинці. Однак, не реалізував цю нагоду, а потім у партнерів виникали проблеми з тим аби доставляти м'яч до українця.

Впродовж майже усього першого тайму команди грали у рівний і доволі спокійний футбол. А вкінцівці стартової половини гри Емполі забило. Це не змінило характер гри, а от другий гол від Емполі - так. В другій половині другого тайму Рома почала грати активно, що допомагало й Довбику. Він добре підігрував Дібалі та Пеллегріні.

Згодом тиск дав свої плоди й на 81 хвилині забив Шомуродов, який вийшов на заміну в пару до Довбика. Практично одрузу Довбик чудово пробивав з кутового, але Емполі врятував воротар.