Довбик забив за Рому у Лізі Європи: відео голу форварда Збірної України у ворота Атлетіка

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
373
2 голоси
Артем Довбик. Фото: Google
Нападник національної збірної України Довбик забив третій поспіль гол за Рому. Українець відкрив лік результативним ударам у Лізі Європи, розписавшись у воротах іспанського Атлетіка з Більбао.

Його не спинити! Артем Довбик знову забив за Рому. Сьогодні наш земляк відзначився голом у матчі першого туру основного етапу Ліги Європи, струснувши сітку воріт іспанського Атлетіка з Більбао.

Для того, щоб вперше змінити нулі на табло «Стадіо Олімпіко» йому знадобилося лише 32 хвилини ігрового часу. Класний асист на українця виконав іспанський захисник «вовків» Анеліно.

▶️  Відео голу Артема Довбика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві поєдинок плавно йшов до мінімальної перемоги римської команди і Довбика, певно, захотівши дати йому змогу дещо поекономити сили на майбутні матчі замінили на 80-й хвилині гри, випустивши замість нашого співвітчизника узбека Ельдора Шумуродова. І не минуло й п’яти хвилин, як Атлетик рахунок зрівняв. Нічию для команди з Більбао вирвав захисник Айтор Паредес.

Ліга Європи. Перший тур основного етапу

Рома (Рим, Італія) – Атлетік (Більбао, Іспанія) – 1:1

Голи: Довбик, 32 – Паредес, 85.

• Артем Довбик у сезоні 2024/25 років провів за Рому шість матчів у всіх офіційних турнірах: три голи.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українського голеадора у 35 мільйонів євро рівно.
  • В другому турі ЛЄ римські «вовки» на виїзді поміряються силами зі швецьким Ельфсборгом. Матч буде зіграно 3 жовтня і розпочнеться він о 22:00 за київським часом.