Довбик забив черговий гол за Рому: його команда несподівано погано зіграла у Серії А

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
83
Артем Довбик у грі з Монцою. Фото: Google
В матчі сьомого туру Серії А Рома нашого Артема Довбика поїхала у гості до Монци, яка займає заключну сходинку в таблиці чемпіонату. Українець відзначився забитим м'ячем.

Артем Довбик вийшов на поле зі стартових миттєвостей і забив уже на 15 хвилині. В цьому епізоді арбітри зафіксували офсайд. Але вони не змогли нічого відяти на 61 хвилині, коли форвард збірної України поклав на газон кількох захисників та пробив у протихід голкіперу.

Згодом Монца зуміла зрівняти рахунок, а команди зіграли у бойову нічию.

• У наступному турі Ліги Європи Рома вдома зустрінеться з київським Динамо. Поєдинок відбудеться 24 жовтня (гра розпочнеться о 19:45 за київським часом);
  • Прогрес українця оцінив Роберто Пруццо, який виступав за Рому з 1978-го по 1988 рік, ставав чемпіоном Італії та чотири рази вигравав із командою національний Кубок.